Prohlášení o ochraně soukromí

Jaké osobní údaje zpracováváme

 • Údaje o Vašem chování na webu
 • Odvozené údaje, které vyplývají z výše vyjmenovaných údajů při jejich vyhodnocování

Kdy sbíráme osobní údaje?

Pokud navštívíte náš web – do Vašeho zařízení se ukládají soubory cookies, které si můžete vždy vypnout a případně vymazat.

V případě, že navštívíte náš web, sbíráme též údaje o Vašem chování na webu (na základě oprávněného zájmu) za účelem získaní informací na základě kterých pro Vás můžeme web dále vylepšovat.

Mimo cookies získáváme též údaje o Vaší IP adrese, operačním systé mu Vašeho zařízení, jeho verze a jazykového nastavení; prohlížeče, které používáte (a jeho verze a jazykové nastavení) a adresu webové stránky, ze které k nám přicházíte.

Kdo zpracovává Vaše osobní údaje a komu je odevzdáváme?

V drtivé většině případů zpracováváme Vaše údaje pro vlastní účely jako jejich správci. Vaše údaje, ale odevzdáváme našim partnerům, případně zpracovatelům, kteří s nimi pracují na základe našich pokynů; s Vašim souhlasem můžeme též údaje odevzdat též sociálním sítím pro zobrazování reklamy na míru.

Pokud navštívíte náš web, údaje o Vašem chování se na něm sbírají následující subjekty (v pozici správců):

 • Google, LLC
  1600 Amphitheatre Parkway
  Mountain View, CA 94043
  United States
 • Facebook Ireland Ltd
  4 Grand Canal Square
  Ireland Dublin 2
  Dublin
 • Hotjar Ltd
  St Julians STJ 3155
  Level 2, St Julians Business Centre
  Malta

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Ve všech záležitostech, které souvisí se zpracováním Vašich osobních údajů, je k dispozici náš pověřenec pro ochranu osobních údajů, kterého můžete kontaktovat na info@inspirio.cz